לקוחות מספרים

אילנה

מורן שלום!

עברו מספר חודשים מאז שפתחת את הסדנא שלך בקיבוץ בית העמק. הגעתי לשמוע ולהתרשם, העיתוי התאים לי מכיוון שהייתי בחופשה מבית הספר.

היום במרחק של מספר חודשים, אני יכולה לומר לך תודה גדולה !!! דרך ההרצאות שנתת למדתי איך לאכול נכון והצלחתי להטמיע די מהר הרגלי תזונה נכונים שהפכו כבר לדרך חיים. ירדתי 11 ק"ג ואני מרגישה מצוין גופנית ובריאותית.

מודה לך שהצלחת לנווט את דרכי בכיוון הנכון.

בברכה

אילנה 

אשר בן 70 פלוס, פנסיונר

ברצוני להורות לך אל זה שלימדתי אותי לחיות חיים טובים יותר. אני היום לא צריך לשמור אל דיאטה זה כבר אוטומטי בראש.  אני שומר על משקל של 84 קילו ממשיך להתאמן בתדירות של בין 4 ל - 6 פעמים בשבוע. הפסקתי לקחת את הכדורים להפחתת לחץ הדם באישור הרופא ולמרות זאת לחץ דם שלי כמו בגיל 30. אני מרגיש נהדר גם נפשית עם מצב רוח טוב. תודה אל התמיכה באתר שלך היא מאוד מסייעת לי בתהליך ההרזיה ובייחוד בתהליך השמירה. בתודה, אשר.

עמרי בן 44, מהנדס תוכנה בחברת הייטק

בעשר השנים האחרונות עליתי לאט ובטוח במשקל. ניסיתי לבד כל מיני שיטות עד שחבר לקח אותי לסדנא שבעקבותיה נכנסתי לתוכנית של עדכון באתר ומעקב והורדתי עד היום למעלה מ-10 ק"ג. התהליך גרם לי לשינוי בהרגלי תזונה כך שהיום אני כבר כמעט שלא מנהל מעקב ומצליח להמשיך לרדת בקצב שמתאים לי. התוכנית גם סייעה לי לחזור לשיגרה של פעילות גופנית, ריצה, אופניים, שחיה ואימוני כח. אני רוצה לציין את היחס החם, האישי והטיפול המהיר לו זכיתי מאנשי הצוות בכל פניה ושאלה. ממליץ בחום."

דפנה, פסיכולוגית קלינית

שינוי הוא תהליך הדרגתי שמחייב פרידה מהישן והסתגלות לחדש. אשמה היא מצב רגשי שבו אדם חש בקונפליקט פנימי על שעשה מעשה שהוא מאמין כי לא היה צריך לעשותו. בחרתי לפתוח את דברי בהתייחס לשינוי ולאשמה כיוון שהם האלמנטים המרכזיים שפגשתי בתהליך הקבוצתי שפתח מורן לסקוב - לאורח חיים בריא והרזיה נכונה. מורן פיתח גישה אנושית שמעודדת יצירת שינוי בדרך מאוזנת, הדרגתית, ללא רגשות אשם. הוא מעשיר את הידע של המשתתפים ומביא את הקבוצה להכרות מעמיקה לא שיפוטית עם מרכיבי החיים השונים שמשפיעים על אורח חיים בריא והרזיה. בתבונה רבה הוא מלמד את המשתתפים להתבונן בתהליך שהם עוברים בעיניים מפוקחות ולמדוד את הישגיהם על פני פרמטרים שונים. בפרוק התהליך למרכיבים קטנים הוא מלמד שתהליך אינו שחור או לבן ומדגיש את האפשרות לחוש הצלחה  גם כאשר לא כל הפרמטרים מתקיימים. בדרך זו הפנמת הדרך ליצירת השינוי מעמיקה. אחד הדברים המיוחדים במיוחד בעיני היה רכיב ההנאה שמורן נותן לו משקל רב. מורן מדבר ב'גובה העיניים', סובלני לקושי של המשתתפים בתהליך השינוי, מעודד את המשתתפים לתת מקום לרצון. בדרך זו מקומה של האשמה מצטמצם והתהליך נינוח ומהנה. מורן מתייחס לשינוי באורח החיים כפי שראוי להתייחס לשינוי בכל תחום בחיים. אין לי ספק שגישתו בעלת פוטנציאל גבוה לעזור למשתתפים לייצר שינוי אמתי ולהביא לתוצאות לאורך זמן. עבורי התהליך היה מרתק והביא לתוצאות מרשימות. תודה רבה מאד. דפנה ברקת פסיכולוגית קלינית ויועצת ארגונית.

טלי, פסיכולוגית קלינית

השתתפתי בסדנא רק 3 חודשים אך הרגשתי שלמדתי המון. קיבלתי המון ידע לגבי תזונה נכונה ואורח חיים נכון, והמון טיפים שעזרו לי להגיע למטרה שלי בקלות וביעילות. מעבר לכל זכיתי לחוויה חברתית מסוג שונה וליחס מקצועי ואישי. הרגשתי שתמיד היה מענה לצרכיי ואכפתיות לגבי מעורבותי בתהליך.

אני מודה לכם על היחס האישי והחם ומרגישה שנכנסתי לשגרת חיים נכונה וטובה יותר.

רון

התחלתי בתהליך, בהנחייתו של מורן לפני כמעט שנה. מבחינתי השילוב של מערכת חוקים פשוטה וברורה וכן של רישום מתמיד, המאפשר לתכנן את האכילה, החזירו לי את השליטה בתזונה וכן במרכיבים אחרים חיוניים באורח החיים שלי. כתוצאה מהתהליך הפחתתי באופן ניכר ממשקלי, שיפרתי את הכושר הגופני שלי וקיבלתי כלים להמשיך במגמה זו. אני שמח על שנכנסתי לתהליך, מרוצה מהתוצאות שלו ומקווה כי אצליח ליישם את העקרונות שלמדתי גם בטווח הארוך. תודה!!!

שלמה

בחודשים האחרונים השתתפתי בסדנתכם המלמדת איך לשפר את איכות החיים בעזרת מספר נקודות הקשורות לתזונה שינה ופעילות גופנית. נהנית מכל רגע והעשרתי את עצמי בידע רב על תזונה תזמון ופעילות גופנית. לא צריך לעשות הרבה פשוט ליישם את עקרונות הלימוד הפשוטים לביצוע ובכך לשנות את החיים מקצה לקצה. שאו ברכה על השיטה וההדרכה הנעימה והמעניינת.

מרים 60 מורה בגמלאות

 

אני מנויה בקאנטרי, בעקבות בדיקת דם שגרתית נמצאה עליה חדה בטריגליצרידים (שומנים בדם) .לשאלתי את הרופא מה עלי לעשות, ענה: "אסור לך לאכול מוצרי קמח לבן, סוכרים, פרות" ואפילו נקב בשמות ירקות, אמרתי בליבי אז מה נשאר לי לאכול? ספרתי למאמן שלי והוא הציע לי לפנות לצוות האתר - בשביל החיים הטובים, אגב זו פעם ראשונה שאני מטופלת במסגרת מסוג זה. הדיאטן הרגיע והכין לי תוכנית הן לשינוי הרגלי אכילה ולפעילות ספורט. תוך 4 חודשים הטריגליצרידים שהיו 267  מ"ג/ד"ל , ירדו ל-110 מ"ג/ד"ל, יחד עם זאת ירדתי במשקל 6 ק"ג וצמצמתי היקפים. בטוחני  כי ללא ההכוונה של אנשי הצוות, המעקב היומיומי באתר והעידוד הרב שקבלתי, לא הייתי מגיעה לתוצאות אלו בזמן כה קצר. ישר כוח והמשיכו לגרום לאנשים נחת והנאה.

צחי, בן 55, מהנדס מכונות

 

מה שגרם להחלטה שלי במאי 2009 לקחת את עצמי בידיים ולשנות אורח חיים היה הרמה הגבוהה, 156 mg/dL, של הכולסטרול הרע LDL (המקסימום המותר 130) שנמדדה אצלי זו הפעם הראשונה, והרצון להימנע מתרופה להורדת כולסטרול. במשך ארבעה חודשים אני שרוי בתוך תהליך מופלא של שינוי אורח חיים, שבהם ירדתי 16 ק"ג במשקל ו-16 ס"מ בהיקפים - לא יאומן!!! וזה לא הכל, כעת הבשורה הטובה! השבוע הלכתי לבדוק כיצד השינוי באורח חיי משפיע על רמת הכולסטרול, ואילו הן התוצאות שקבלתי היום: רמת הכולסטרול הרע LDL ירדה מ-156 בחודש מאי ל-83 בחודש ספטמבר, רמת הכולסטרול הטוב עלתה מ-60 במאי ל-83 בספטמבר !!! הרופא אומר כי זו הפעם הראשונה שהוא רואה שיפור פנטסטי כזה רק ע"י שינוי אורח חיים!!! אני עצמי עדיין מרגיש ולא מאמין במהפך החיובי שעברתי בזכותכם בכל המדדים!!! תודה רבה לצוות "בשביל החיים הטובים" היקרים, שנה טובה ומאושרת לכם ולמשפחתכם. אין ספק כי אתם עוסקים בשליחות ומלאכת קודש, שאני לא אחסוך עמל כדי להודיע ברבים ולשתף אותם בהצלחה... אשמח באם תפיצו למי שאתם מעוניינים כדי לעודד אותם ולגרום להם לחוות את מה שאני חווה.

כוכי, בת 53, מנהלת תפעול

 

 לפני כ 3 חודשים החלטתי לראשונה להשיל מעליי בין 3 - 5  ק"ג למרות שמשקלי היה תקין. תזונה נכונה וספורט אינם זרים לי, הנני מתעמלת שנים רבות וידיעותיי בתחום התזונה הנכונה אינן מועטות ויחד עם זאת התקשיתי להפחית ממשקלי. בעקבות המלצה של חברה שנרשמה לתוכנית ההרזיה של "בשביל החיים הטובים" והפחיתה ממשקלה קילוגרמים רבים, נרשמתי, ונשביתי בשבי התוכנית ובקסמם של אנשי הצוות. הייתי סוברנית להחליט איזה מזון אוכל כל זמן שאין מדובר בג'אנק פוד או במזון עתיר קלוריות, במקרים של מעידות, קבלתי המלצות לתחליפים בריאים יותר וטיפים לא מעטים לתזונה טובה יותר. ההרצאות של הדיאטן, המלצותיו והפידבקים היום-יומיים עשו לי סדר בראש שבעקבותיהם, סיגלתי לעצמי אורח חיים בריא יותר, תוך הקפדה על מינון נכון של ארוחות והגברת הפעילות הספורטיבית. בדיווחים היום-יומיים נדרשתי לציין בין היתר את מידת ההנאה מהאימון, בסיום ההליכה תמיד נהניתי שבצעתי את המשימה. המלאכים והשדונים (לא אלו מספרו של דן בראון), העלו חיוך על שפתיי, מספר השדונים לא היה גדול, וכך בסיום של 3 חודשים, השלתי מעליי 3 קילוגרמים והתגובות שהנני מקבלת מהסביבה הינן מפרגנות מאד. ברצוני להודות לצוות הנפלא על נועם הליכותיהם, מקצועיותם הרבה והאכפתיות. בהצלחה!

 

אריק בן 29, מעצב גרפי בחברה לבניית אתרי אינטרנט

 

כשנה שלמה השתתפתי בתוכנית המעקב של "בשביל החיים הטובים", אני חייב לציין, להודות ולהתוודות על

הסבלנות, התמיכה, השקדנות, העקביות, השיתוף במידע הרב וההכרחי והשירות המדהים 

של אנשי המקצוע ושל האתר עצמו.כאשר נכנסתי לתוכנית סבלתי ממשקל עודף ושקלתי כ-94 ק"ג. כבר לאחר כ-4 חודשים הורדתי כ-13 ק"ג ומאז ועד היום אני שומר על משקל של 81 ק"ג. למדתי בעזרת המעקב וההדרכה של אנשי הצוות לאכול נכון ובריא יותר, יחד עם פעילות גופנית הדרושה ועל זה אני שומר כבר חודשים רבים. בעקבות כך אני מרגיש טוב יותר, נראה טוב יותר, החלפתי מלתחה שלמה והצרתי בגדים וכמובן שהביטחון העצמי עלה. השיטה של הזו עובדת, ולאורך זמן! אוכל להעיד על כך לכל המבקש. מי שעדיין מתלבט, הפסק! אני מאחל לכל אחד שמעוניין לרדת במשקל להיכנס לתוכנית זו ולהוריד משקל מהר ובריא כמוני. ממליץ בחום גבוה!

שמי אביבה, בת 41 נשואה + 4, עובדת ציבור

מאז הלידה האחרונה לפני כ-7 שנים לא הצלחתי לחזור לגזרתי למרות שניסיתי כל מיני סוגי דיאטות.
ואז הגעתי ל"בשביל החיים הטובים" ואמרתי לעצמי שאנסה, מה כבר יכול להיות...
בסדנא למדתי מה זה תזונה נכונה ואורח חיים בריא בשילוב כושר גופני.
יש לציין שבהתחלה היה מאוד קשה ובקושי ירדתי,  לאחר שסיגלתי לעצמי הרגלי אכילה בשילוב כושר גופני וכן בזכות העידוד והתמיכה שקיבלתי מאנשי הצוות התחלתי לראות אור בקצה המנהרה.
במהלך חצי השנה שהייתי בסדנא ובמעקב ירדתי כ-11 קילו ועוד היד נטויה....
בהזדמנות זו אני רוצה להודות לדיאטן ולצוות האתר, שבזכותם אני כיום אדם  יותר שמח מרגישה הרבה יותר טוב ואני יודעת ובטוחה שבזכות הלימוד אמשיך לשמור על המשקל.

שמי עפר, בן 49, נשוי + 3, משרה ביטחונית

הגעתי לצוות "בשביל החיים הטובים" לאחר החלטה לשנות אורך חיים והיקפים. כשההחלטה הייתה נחושה מספיק, צוות האתר הם האנשים שכדאי לרתום למשימה: מאוד מקצועיים, בעלי תקשורת בין אישית מעולה. תוכנית פרטנית, מעקב צמוד והתחייבות כספית (מאוד לא גבוהה יש לומר) הביאו לתוצאות מרשימות לאחר כחצי שנה. מומלץ בחום.

ריקי , קוסמטיקאית, בת 39, אם לשלושה

הגעתי לצוות "בשביל החיים הטובים" כשהמטרה העיקרית שלי הייתה לבדוק האם התזונה שלי נכונה, להוריד קילו- שניים ממשקלי ולעצב טיפה את הגוף. הדיאטן ליווה אותי במשך חודש תוך שהוא נותן לי משוב יום יומי על התזונה שלי, והפעילות הגופנית.
ברצוני לציין כי התרשמתי מאד מהשיטה בה מנוהל המעקב ומהיחס האישי שקיבלתי, מהעידוד ומהפרגון. דבר שלא נתקלתי בו בעבר באף מקום אחר.
תוך חודש השלתי מעלי את הקילו המיותר וגם התעצב לי הגוף. מה שחשוב הוא שהעלתי את רמת המודעות שלי על ניהול אורח חיים בריא יותר מבלי להיכנס לדיאטות מתישות וחסרות תועלת, ועל כך אני מודה לכם מאוד.

עמית בן 31, נשוי, עוסק בהדרכה

אתחיל בהסבר קטן על אנשי הצוות שעבדו איתי, אנשים רציניים ומסורים, פרפקציוניסטים שהקו היחיד המנחה אותם הינו מקצועיות. (מתוך הכרות מקצועית של יותר מ 4 שנים) אני עוסק במקצוע הדורש מאמץ פיזי רב של יותר מ- 10 שעות ביום. היו לי תקופות שפשוט הגוף היה עייף כדי "להחזיק" את עצמו יום שלם ,שלא לדבר על פעילות גופנית בסוף היום. לאחר התייעצות עם אנשי הצוות של האתר החלטנו לשנות / "לשפץ" משמעותית את התפריט היומי שלי. מעבר לעובדה שירדתי מספר קילוגרמים לא מבוטלים ההרגשה ביום - יום הייתה שונה לגמרי - לאחר יום עבודה מלא לא הרגשתי מותש וחשתי כי יש לי עוד כוח לפעילות גופנית. לאחרונה, בנוסף לתפריט היומי, נבנתה לי תוכנית אימונים אישית - התוכנית גרמה לי לשיפור משמעותי בכושר הגופני. ברצוני לציין כי תמיד הקפדתי על פעילות גופנית וכי בעבר נפגשתי עם מספר מאמנים אישיים מהמובילים בתחום אולם התאמה אישית וגרף שיפור משמעותי כמו בתוכנית זו לא חוויתי בעבר. כל שנותר לי הוא לאחל לו בהצלחה ושכמה שיותר אנשים ייהנו מהשיטה הזו.

יוסי בן 59 , נשוי, עצמאי

הגעתי לצוות "בשביל החיים הטובים" לבדוק אפשרות הצרת היקפים.
לאחר בדיקה מקיפה הוחלט על תכנית משולבת  דהיינו אכילה נכונה משולבת בפעילות גופנית - המטרה המוצהרת ירידה במשקל והעלאת הכושר הגופני.
ברצוני להביא לידיעת החפצים לדעת שהצלחתי בהדרכת אנשי הצוות שליוו אותי להשיל במשך חודש כשישה ק"ג (מחצית מתכנית היעד) ועל כך אני מודה לכם...

דנה 34 נשואה + ילדה, עוסקת כעצמאית

מאז שאני זוכרת את עצמי אני בדיאטות, במאבק לירידה במשקל, ניסיתי הכול, חוץ מהתערבות כירורגית , אשפזתי את עצמי בתל השומר במחלקה להפרעות אכילה בקיצור כל מה שרק אפשר. חלק מהדיאטות החזיקו לחלק מהזמן. אולם לרוב הרמתי ידיים אחרי מספר פעמים. התחלתי את התוכנית לפני כחודש וחצי. ואני  מרגישה שאוכל להגיע למטרות. מה ששונה בשיטת הטיפול של "בשביל החיים הטובים" ושלדעתי מייחד אותם וגורם לי למחויבות לתכנית זה בראש ובראשונה היחס האישי והאכפתי באמת. לרוב, הרגשתי אצל דיאטנים כחלק מפס יצור, כתעשייה של כסף שהמטופל אינו אלא עוד מספר לקוח. אצל אנשי הצוות שליווה אותי ההתייחסות האישית והמקצוענות באה לידי ביטוי בפידבקים יום יומיים בין אם זה דרך אתר האינטרנט בו אני מקבלת פידבק יומי להערכה קלורית ועידוד וחיזוק בנקודות החלשות,  בSMS  ובטלפונים. אני מרגישה שבאמת איכפת להם. בנוסף, החדשנות של אתר האינטרנט שאין שני לי בארץ ואולי אפילו בעולם.

ליאור בן 26 עוסק בתחום הביטחון

העיסוק שלי מצריך ממני דרישות פיזיות ויכולות גופניות גבוהות. אני חייב להיות בכושר. כשהגעתי לצוות "בשביל החיים הטובים", ידעתי שאני עומד לעבור שינוי רציני. מההיכרות שלי עם אנשי הצוות, ידעתי  שהולך להיות מאתגר אבל גם ידעתי שמדובר מקצוענים אשר בראש ובראשונה רוצים שאצליח להשיג את היעדים שהצבנו. נבנתה לי תוכנית של תזונה וכושר המותאמת לי ובעזרתה הצלחתי  להשיל ממשקלי כ8.5 ק"ג . בעקבות התוכנית, שנתי את הרגלי האכילה שלי, שילבתי פעילות גופנית לפחות 3 פעמים בשבוע ואפילו יותר, ובזכות התמיכה היומית והמשוב היומי מהאתר ומאנשי הצוות, עמדתי ועדיין עומד במשימה, די בקלות ובהתמדה. בזכות הכלים שרכשתי מהתוכנית, אני ממשיך באורח חיים בריא. מה שנותר לי, להודות לכם ולאחל שעוד הרבה אנשים יזכו להדרכה מקצועית שכזו.

אסתר בת 53, מנהלת מדור במוסד ממשלתי

עברו שבוע, שבועיים ואף חודשיים, אך ירידה במשקל איין... משנכנס לחיי צוות "בשביל החיים הטובים", נעשו צעדי הראשונים- איטיים אך בטוחים- לאורח חיים בריא ולהורדה במשקל. עם קסמם האישי שכנעו אותי לאמץ את "עשרת הדיברות" ותוכנית ההרזיה שהותאמה לצרכיי האישיים. הצלחתי לרדת במשקל לאט, אך מאוד מאוד בטוח ובטוחני שירידה זו אינה זמנית אלא קבועה, משום שהתוכנית מכוונת לסגל אורח-חיים בריא המשלב תזונה נכונה ופעילות גופנית. אני חייבת לציין כי העידוד, התמיכה והחיזוקים שאני מקבלת מהאתר ומאנשי הצוות מידי יום, נוטעים בי ביטחון וכוח להמשיך הלאה. אזקוף לזכותם את העובדה שכיום אני אדם מאושר יותר, מלאת שמחת חיים, חייכנית וחיובית מתמיד. מומלץ בחום.

רונן בן 30, נשוי + 3 מנהל פרויקטים בחברת היי-טק

אתחיל מהסוף - שלוש שנים אני שומר כבר על משקל תקין ומבנה גוף רזה! ועכשיו להתחלה.. בתקופת נעוריי אף פעם לא סבלתי מעודף משקל, תמיד אכלתי כל מה שאני רוצה, איך שאני רוצה ובכמויות.. זאת עד לתחילת שנות ה- 20 לחיי בהם כבר לא הייתי נמרץ ואנרגטי כבנעוריי - זאת התקופה בה התחלתי להשמין וכמו שקורה לכולנו גידלתי כרס , פניי התעבו ומבנה גופי התעבה (העלתי בתקופה די קצרה כ- 20 קילו). לא הצלחתי להסתגל למבנה הגוף שצמח למימדים אליהם אני לא רגיל ובלי להכביר במילים רק אומר שניסיתי כול דיאטה אפשרית, אבל פשוט לא הצלחתי! כל זאת עד שפגשתי את צוות "בשביל החיים הטובים", חוץ מהאישיות המדהימה שלהם, ריתקה אותי הדרך בה שוחחו עימי על הרגלי אכילה ודרך חיים נכונה - ההכוונה שינתה את חיי מהקצה אל הקצה. היום אני מנהל אורח חיים בריא, אני רזה, מרגיש טוב עם עצמי ומלא באנרגיה. ולתוצאות המלאות: שקלתי 85 קילו היום אני שוקל 68. מידות החולצות אותן לבשתי ירד מ- XL ל- M, מכנסיים ממידה 46 ל- 38/40. ואני שומר על כך כבר שלוש שנים!!!

נירה בת 70+, פנסיונרית וסבתא לנכדים מקסימים 

 

אחרי תקופה צמודה של שאלות ותשובות יומיומיות של הדרכה וייעוץ בריאותי וספורטיבי, תקופה של הרבה מלאכים (וגם קצת שדונים), תקופה שעברה בקלות יחסית הודות ליחס החם והתומך של שניכם. עכשיו- עם כל הצידה הזאת, אני יוצאת לדרך עצמאית. מקווה שאצליח לשמור על עצמי, בעצמי ובכל מקרה- אמשיך לשמור על קשר.
בהערכה רבה
נירה.

פרטים לרישום:

· הרשמה באמצעות הנייד – 052-7731023